 鲜花( 0)  鸡蛋( 0)
|
For your information
For your information: price is around 14 per hour. (12 last year)
/ u: h$ o" V/ W8 D! y
6 w& d, g" |2 o0 |8 ]& vUsually, they want to work 3-4 hours per day.
* b2 ?% @8 ]/ s% F8 A: Z+ [Reasonable.; ?4 I8 ?1 q, A7 l: i, k M
it does worth time and money to get there for just one hour job.
" X, u+ P4 i$ T% [( \1 o6 Q: t
& G1 r; }6 D" K* A1 `, kinformation only.
6 Y, L* s0 Z2 w% u1 @0 l# C; i
" t4 e9 s7 Z9 q( s5 Xbest wish to Mom and little one. |
|