 鲜花( 0)  鸡蛋( 0)
|
For your information
For your information: price is around 14 per hour. (12 last year)/ c. _+ h7 V3 T% y3 P. H
3 \2 R2 P" p, K. e' Q& aUsually, they want to work 3-4 hours per day.
; D. a/ ?3 e, F$ a/ L1 k/ U4 ?Reasonable.
( Z( P9 [6 N8 P8 mit does worth time and money to get there for just one hour job.4 Q; W$ m9 J* x' V$ |1 D. T9 ]- ?
- x, x& c, Z* l8 ~/ A& c5 q3 xinformation only.
2 u" [9 p2 B1 ], t0 J0 ], Q( i
1 S- w4 p5 U0 a, \4 ]" Y& abest wish to Mom and little one. |
|